Michací centrum omítek

 

 ... jediné na Třebíčsku

 

Tónování fasádních omítek firmy WEBER - na speciálním stroji Vám namícháme pastovité omítky přímo u nás.

Nabízíme:

  • široký výběr odstínů
  • akrylátové, silikátové nebo silikonové provedení
  • výborná kvalita barev
  • velmi zajímavé ceny
  • možnost namíchání přesného odstínu i s odstupem času
  • zhotovení barev na počkání nebo dle sjednaného termínu

 

Společnost WEBER nabízí širokou škálu pastovitých omítek. Mezi výhody pastovitých omítek patří rychlá a snadná aplikace, široký výběr barevných odstínů, vysoká odolnost proti klimatickým podmínkám, pružnost a v neposlední řadě i omyvatelnost. Porovnání základních vlastností omítkových hmot nabízí níže uvedená tabulka:

Pro vlastní návrh barevného řešení fasády můžete využít jednoduchého vizualizačního nástroje firmy WEBER

Při volbě barvy fasády ze vzorkovníku WEBER můžete vybírat ze dvou barevných řad a to z bezpříplatkové řady weber color line UNIVERSAL a z příplatkové řady weber color line EXCLUSIVE. Příplatkové barvy jsou rozděleny do pěti kategorií příplatků od 10,- do 299,-Kč/kg bez DPH. Řada exclusive obsahuje výrazné odstíny barev standartně vyráběných pouze ve vybraných produktech: weber.pas akrylát, weber.pas silikon, weber.pas topdry, weber.ton akrylát a weber.ton silikon.

Důležitou vlastností vybírané barvy je také luminiscenční referenční hodnota (světelnost) HBW vyjadřující odchýlení barvy od černého nebo bílého bodu (HBW černého bodu = 0,  HBW bílého bodu = 100). Fasády s tmavšími barvami vstřebávají více tepla a jsou více namáhány slunečním zářením, a proto je používání tmavých a intenzivních barev na kontaktních zateplovacích systémech omezeno hodnotou HBW. Luminiscenční referenční hodnota HBW pro minerální nebo silikátové omítky nemá být menší než 30 a pro omítky ze syntetických pryskyřic (akrylát, silikon a jejich kombinace) nejméně 25. Použití tmavých barev je možné na malých plochách (např. drobné dekorativní prvky) celkově nepřasahujících desetinu plochy fasády. V každém případě výběr odstínu fasády je poměrně náročný úkol a pokud s výběrem barev nemáte vlastní zkušemosti, doporučujeme vždy zakoupení vzorku fasády vybraného odstínu a struktury omítky.

                                                                                                                
Předpověď počasí
DnesZítra

-1°C

-4°C
Odběr akčních nabídek

Zadejte svůj e-mail:

volejte
568 840 913

TOMI stavebniny
Hrotovická 1202
674 01 Třebíč

Homepage
(C) TOMI stavebniny 2012, vyrobila Reklamní agentura YASHICA - CMS Správce webu
TOMI stavebniny,  Hrotovická 1202,  674 01 Třebíč  -  volejte  568 840 913
Odkazy: